Novinka
Kód: 531 | Značka: Aryama

Korková jógamatka Čakry - eko podložka na jógu

19 hodnocení
1 790 Kč 2 100 Kč Sleva 15 %
Skladem

Korkomatka z čistě přírodních materiálů od české značky Aryama se hodí na všechny druhy cvičení. Bude spolehlivým pomocníkem k vaší jógové praxi.

Kategorie: Korkové jógamatky
Barva: Korková a černá

 

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska.

Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Podložka je neklouzavá a vysoce absorpční.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

  

Design Čakry. Čakry jsou energetická centra v lidském těle, jimiž proudí energie. Slovo „chakra“ pochází ze sanskrtu znamenající kruh nebo disk. Neboť energie v našich čakrových centrech se pohybuje v kruhu.  Prouděním energie se čakry otevírají a posilují - přivádí se do rovnováhy. Tyto energie se aktivizují při cvičení a meditaci. Otevření těchto čaker umožňuje člověku přístup ke svému potenciálu, seberealizaci a k plnohodnotnému zdravému životnímu stylu.

V našem těle se nachází osm základních čaker, z nichž každá má svůj význam a osobité vlastnosti: Čakra kořene, Čakra sakrální, Čakra solar - plexu, Čakra srdeční, Čakra krční, Čakra třetí oko, Čakra korunní.

 

Plus jako DÁREK ke každé jógamatce popruh na nošení.  

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 3mm

Váha:  1,8 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

 

Více o korkomatkách zde.

Článek: Duhová magie čaker zde.

Článek: Moje první korkomatka zde.

 

 

 

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a cestovních jógamatek.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.