100% Pure kosmetika

Jeden sourozenecký pár z Jižní Korei a student informatiky z Berkeley se ve správný čas sešli na správném místě a vznikla značka přírodní kosmetiky 100 % Pure. To, že to zakladatelé s pouze přírodním složením myslí opravdu vážně, lze vyčíst už z názvu značky. 100 % Pure totiž znamená 100 % čistý, a to zde opravdu platí. Výrobky od značky 100 % Pure jsou vyrobeny pouze z ingrediencí, které pocházejí z přírody. Jediné chemické procesy, které jsou tolerované jsou ty, kterými by složky mohly projít i ve volné přírodě (destilace, fermentace či lisování za studena). Při používání jejich produktů máte jistotu, že vše, co dáváte svému tělu pochází z přírody. 

Většinu surovin pro výrobu přírodní kosmetiky si výrobci pěstují na vlastním pozemku, kde hospodaří s maximálním ohledem na ekologii a udržitelnost. Ostatně touha po udržitelnosti se odráží v jejich celkovém přístupu. Všechna balení produktů jsou vyrobena z recyklovaných nebo recyklovatelných obalů. Pro potisk používají pouze netoxický či sójový inkoust. V kancelářích a v laboratořích využívají jako elektrický zdroj pouze slunce. Receptury pro výrobu kosmetiky jsou inovativní, BIO, veganské a maximálně šetrné nejen k přírodě, ale i ke koncovým uživatelům. Na svém kontě má značka 100 % Pure i několik patentů.

O inovativním a neotřelém způsobu výroby produktů svědčí i to, že dekorativní kosmetika 100 % Pure využívá pigmentace pouze z ovoce, zeleniny či z čaje. Tento naprosto unikátní přístup umožňuje používání kosmetiky 100 % Pure i u osob s velmi citlivou pokožkou. Všechny výrobky také nesou certifikát Cruelty Free, který dokazuje, že žádná ze složek výrobku nebyla testována na zvířatech. Vyzkoušejte na vlastní kůži 100 % čistou a přírodní kosmetiku od značky 100 % Pure!

 

 

šampon bio na vlasy přírodní vegan
640 Kč

Přírodní šampon Med a kokos od kosmetické značky 100 % Pure si zamilujete nejen kvůli jeho podmanivé vůni, ale také díky čistě přírodnímu složení. 

767
kondicioner bio 100% pure vegan
640 Kč

Toužíte po jemných, lesklých a zdravých vlasech? Pak je kondicionér Med a kokos od značky 100 % Pure přesně to, co potřebujete.

761
bio přirodni šampon 100% pure
990 Kč

Trápí vás tenké a jemné vlasy bez objemu a nebo vám dokonce začaly vlasy řídnout? Nemusíte zoufat a raději vyzkoušejte šampón na podporu růstu vlasů Glossy Locks od značky 100 %...

764
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Zpět do obchodu