laSaponaria

 

Italská značka laSaponaria stojí za řadou stoprocentně přírodních produktů, které si díky jejich jedinečné vůni zamilujete na první přičichnutí. Produkty splňují všechny podmínky pro certifikát Cosmetici Biologici a nesou také označení vegan. Díky ruční výrobě je každý produkt unikátní. Jejich jemné složení ocení i lidé s citlivou pokožkou. LaSaponaria podporuje malé farmáře a vyrábí pouze z lokálních surovin té nejvyšší kvality.

Velký důraz je kladen na to, aby všichni dodavatelé zapojení v dodavatelském řetězu dbali na přírodní původ stejně jako majitelé laSaponarie. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklovaných plastů či z bioplastů a díky nikdy nekončícímu inovačnímu procesu se značka laSaponaria snaží co nejvíce přiblížit k zerowaste a udržitelnosti výroby. Velkou výhodou produktů laSaponaria je jejich vysoká kvalita a nízká cena.

tuhy šampon
Tuhý šampon - posilující a zklidňující - laSaponaria 55g
259 Kč
229 Kč
(–12 %)

Tuhý šampon od značky laSaponaria šetří nejen přírodu, ale také vaši pokožku. Je totiž vyroben z čistě přírodních surovin, bez použití dráždivých chemikálií. Díky vysoce koncentrovanému obsahu účinných složek kostička tuhého šamponu hravě nahradí 300 ml lahvičku normálního tekutého šamponu. 

Skladem 
Detail
665
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem