laSaponaria

Italská značka laSaponaria stojí za řadou stoprocentně přírodních produktů, které si díky jejich jedinečné vůni zamilujete na první přičichnutí. Produkty splňují všechny podmínky pro certifikát Cosmetici Biologici a nesou také označení vegan. Díky ruční výrobě je každý produkt unikátní. Jejich jemné složení ocení i lidé s citlivou pokožkou. LaSaponaria podporuje malé farmáře a vyrábí pouze z lokálních surovin té nejvyšší kvality.

Velký důraz je kladen na to, aby všichni dodavatelé zapojení v dodavatelském řetězu dbali na přírodní původ stejně jako majitelé laSaponarie. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklovaných plastů či z bioplastů a díky nikdy nekončícímu inovačnímu procesu se značka laSaponaria snaží co nejvíce přiblížit k zerowaste a udržitelnosti výroby. Velkou výhodou produktů laSaponaria je jejich vysoká kvalita a nízká cena.

 

tuhy šampon
259 Kč –11 %
229 Kč

Tuhý šampon od značky laSaponaria šetří nejen přírodu, ale také vaši pokožku. Je totiž vyroben z čistě přírodních surovin, bez použití dráždivých chemikálií. Díky vysoce...

665
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu