Kód: 522 | Značka: Aryama

Cestovní eko jogamatka 1mm - Mandalas

19 hodnocení
1 390 Kč 1 890 Kč Sleva 26 %
Skladem

Podložka na jógu od české značky Aryama z přírodní gumy kaučuku potažená neklouzavým mikrovláknem. Ultra tenké 1mm - vhodné na cestování. Lehoučké jak pírko.

Kategorie: Cestovní jógamatky
Barva: Modrá

 

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku potažena mikrovláknem se speciální neklouzavou vrstvou.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

 

Design Mandalas

Modrá je dobrá! O tom není pochyb. Obzvlášť, pokud jsi vlastníkem této jógové podložky. Měkká a tenká jógamatka je vyrobena z příjemného materiálu a na sobě nese mandalu 5. čakry, kterou charakterizuje i modrá barva. 

S tou se na podložce nešetřilo a tak si při jógové praxi můžeš užívat od tmavě modrého odstínu po nebesky modrou plnými doušky. Podložka má neklouzavou vrchní vrstvu, a proto se na ní můžeš spolehnout. Tloušťka podložky je pouhý 1mm a můžeš jí tedy klasicky srolovat a nebo složit třeba do batohu či kabelky.

Tenká cestovní jógová podložka je vhodná na cvičení na trávě a nebo jako přehoz přes podložky ve studiích. Nemusíš mít tedy obavu, že se na podložce někdo potil před tebou, tahle totiž bude jenom tvoje.

 

 

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 1mm

Váha:  0,5 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

 

 

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a cestovních jógamatek.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.