Kód: 537 | Značka: Aryama

Korková jógamatka Lotos - eko podložka na jógu

20 hodnocení
1 790 Kč 2 100 Kč Sleva 15 %
Skladem

Korkomatka z čistě přírodních materiálů od české značky Aryama se hodí na všechny druhy cvičení. Bude spolehlivým pomocníkem k vaší jógové praxi.

Kategorie: Korkové jógamatky
Barva: Korková

 

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska.

Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Podložka je neklouzavá a vysoce absorpční.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

 

 

Design Lotos 

Začínáš s jógou a občas nevíš, kam s rukama a nohama? Jsi zkušený jogín, ale chceš mít jistotu, že děláš vše správně? Skvěle ti v tom může pomoci korková jógová podložka se značkami pro správný postoj. Díky zvýrazněným čárám budeš vždy vědět, kam při pozdravu Slunci všechny končetiny položit. Spoj příjemné s užitečným a pořiď si podložku, která ti v jógové praxi pomůže s postavením těla nejen v základních pozicích. Tyto mocné čáry tě nasměrují tím správným směrem, ať už na józe či ve tvém životě. :)


 

Plus jako dárek ke každé jógamatce popruh na nošení.  

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 3mm

Váha:  1,8 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

 

 

Více o korkomatkách zde.

Článek: Moje první korkomatka zde.

 

  

 

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a cestovních jógamatek.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.