Kód: 126 | Značka: Aryama

Korková jógamatka Čakry barevné - eko podložka na jógu

30 hodnocení
1 890 Kč
Skladem

Korkomatka na různé druhy cvičení vyrobena z čistě přírodních materiálů.

Kategorie: Korkové jógamatky
Barva: Korková

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska.

Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Podložka je neklouzavá a vysoce absorpční.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

  

Design Čakry. Čakry jsou energetická centra v lidském těle, jimiž proudí energie. Slovo „chakra“ pochází ze sanskrtu znamenající kruh nebo disk. Neboť energie v našich čakrových centrech se pohybuje v kruhu.  Prouděním energie se čakry otevírají a posilují - přivádí se do rovnováhy. Tyto energie se aktivizují při cvičení a meditaci. Otevření těchto čaker umožňuje člověku přístup ke svému potenciálu, seberealizaci a k plnohodnotnému zdravému životnímu stylu.

V našem těle se nachází osm základních čaker, z nichž každá má svůj význam a osobité vlastnosti: Čakra kořene, Čakra sakrální, Čakra solar - plexu, Čakra srdeční, Čakra krční, Čakra třetí oko, Čakra korunní.

 

Plus jako DÁREK ke každé jógamatce popruh na nošení.  

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 3mm

Váha:  1,8 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

Více o korkomatkách zde.

Článek: Duhová magie čaker zde.

Článek: Moje první korkomatka zde.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody.  Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci.