OnlyBio

Značka OnlyBio je odnoží polské firmy Laboratorium Naturella. V jejich biotechnologické laboratoři se rodí čistě přírodní kosmetika, která vzniká pod rukama odborníků, kteří získali zkušenosti v laboratořích známých značek po celém světě.

Všechny produkty této značky se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan Society.

Je kladen velký důraz na použití lokálních surovin, které se pěstují v Polsku. Velkým plusem značky OnlyBio je, že výrobky mají skleněné obaly, které se mohou opětovně použít.

regenerační a sprchový šampon pro muže, přírodní bio kosmetika onlybio
Přírodní regenerační sprchový gel a šampon pro muže OnlyBio (250ml)
175 Kč

Pokud toužíte po regeneraci pro unavenou pokožku a vlasy, zvolte regenerační sprchový gel a šampon od značky OnlyBio v jednom. Spolehnout se můžete na 100% kvalitu a ekologickou výrobu potvrzenou certifikátem EcoCert.

Momentálně nedostupné 
381
OnlyBio Micelární ostraňovač make upu, aryama veganska kosmetika
Přírodní micelární odstraňovač make-upu OnlyBio (250ml)
219 Kč

Micelární odstraňovač make-upu zanechá vaši pleť hebkou a bez stopy nečistot. Navíc se můžete spolehnout, že se jedná o čistě přírodní produkt. Značka OnlyBio, potažmo biotechnologická laboratoř Laboratorium Naturella, která za vývojem stojí, garantuje, že jejich produkty jsou z více než 99% tvořeny přírodními nezávadnými složkami. Hebkost a zdravý vzhled vaši pleti zajistí fytosteroly, řepkový olej nejvyšší kvality, vitamin E a glycerin.

Momentálně nedostupné 
375
Onlybio šampón pro suché a poškozené vlasy, veganská bio kosmetika
EKO šampon pro suché a poškozené vlasy OnlyBio - ve skleněné láhvi (250ml)
175 Kč

Jsou vaše vlasy vlivem povětrnostních podmínek a po použití chemických kosmetických přípravků unavené, suché a bez života? Vsaďte na šampon pro suché a lámavé vlasy od značky OnlyBio. Kromě toho, že se budete moci spolehnout na použití prvotřídních biosurovin, můžeme vám zaručit, že si vaše vlasy v péči přírodních surovin odpočinou a příjemně zregenerují.

Momentálně nedostupné 
387
Onlybio šampón pro mastné vlasy, veganská bio kosmetika
EKO šampon pro mastné vlasy OnlyBio - ve skleněné láhvi (250ml)
175 Kč
99 Kč
(–43 %)

Vyzkoušejte sílu přírodních surovin v šamponu pro mastné vlasy. Výrobce garantuje přírodní původ všech surovin z více než 99 %. Těšit se tedy můžete na přírodní ekologický produkt té nejvyšší kvality, která je potvrzena certifikátem EcoCert.

Skladem 
Detail
384
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem