Z důvodu dovolené budou objednávky odbaveny 17.7. Děkujeme za pochopení. Vaše ARYAMA:)

Bambusový kartáček s citátem Dream (medium) - Mobake

Tento bambusový kartáček od slovenské značky Mobake vám při použití vždy připomene, že se jedná o výjimečný produkt, který vám přiroste k srdci. Vlákna kartáčku pomohou s bělením zubů, protože jsou vyrobeny ze speciálních uhlíkových vláken, která mají střední tvrdost (medium), proto se hodí k čištění zubního plaku u normálně citlivých zubů.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Značka: Mobake
99 Kč

 

ZUBNÍ KARTÁČEK MOBAKE 

Nastartujte se na nový den s motivačním citátem "Dream. Believe. Achieve". Svůj život máte totiž v rukou úplně stejně jako tento stylový kartáček od slovenské značky Mobake. Dopřejte si šetrné čištění zubů kartáčkem ze 100% přírodních a recyklovatelných materiálů. Bambusové tělo zdobené motivy květu života je lehké a nezpůsobuje podráždění. Štětiny střední tvrdosti vás snadno zbaví zubního plaku a navíc vám zajistí bělejší úsměvKartáček je recyklovatelný.


Pokud vás trápí, že kvůli těmto kartáčkům nebudou mít pandy co jíst, tak můžete být klidní. Kartáček se vyrábí z odrůdy moso bamboo, který pandy nejí.

 

bambusový kartáček mobake bio

 

Kartáček je balen po 1 kusu v recyklovaném papírovém obalu.

PS: Můžete se setkat s tím, že vám po prvním použití pár vláken z kartáčku vypadne. Stává se to, protože vlákna nelze do bambusového těla tak lehce uchytit. Funkce kartáčku by tím neměla být nijak narušena. Děkujeme za pochopení. 

MOBAKE

Mobake je slovenská značka založená v roce 2016 Patrikem Jakšem, který už se nemohl dívat na to, kolik ročně vyprodukuje plastového odpadu. Rozhodl se tedy spojit příjemné s užitečným a začal na český a slovenský trh dodávat ekologické a 100% recyklovatelné výrobky pro domácnost a osobní hygienu. Kromě kartáčků s příběhem vyrábí firma i bambusová brčka, která jsou vhodnou náhradou za neekologická plastová brčka.

 

 

Více o bambusu: Zajímavá fakta o bambusu

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
17x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Firma Mobake vznikla na Slovensku na popud udělat svět lepším místem. Cílem značky je, aby se na světe produkovalo méně odpadu. Mezi produkty značky patří brčka a kartáčky z bambusu.

 

Zpět do obchodu