17 hodnocení

Sada bambusových brček - Mobake (2 ks)

Co by to bylo za párty bez koktejlu z brčkem? Vyzkoušejte bambusové brčka od slovenské značky Mobake a užijte si svůj drink ekologicky a udržitelně.

Můžeme doručit do:
28.7.2021
Skladem
Značka: Mobake
65 Kč
Kategorie: Ekologická brčka

 

BAMBUSOVÉ BRČKA

Brčka můžete nosit vždy při sobě a ve správnou chvíli je vytáhnout z kabelky. Při správné péči vydrží roky. Nemusíte se bát, že s nimi získá tvůj drink jakoukoli pachuť. Při jejich výrobě nebylo použito žádné lepidlo. Na brčku je slovenský nápis "Cucaj s bambusom" a brčko je 100% recyklovatelné. V sadě jsou 2 kusy zabalené v recyklovaném papírovém obalu.

 

MOBAKE

Mobake je slovenská značka založená v roce 2016 Patrikem Jakšem, který už se nemohl dívat na to, kolik ročně vyprodukuje plastového odpadu. Rozhodl se tedy spojit příjemné s užitečným a začal na český a slovenský trh dodávat ekologické a 100% recyklovatelné výrobky pro domácnost a osobní hygienu. Kromě kartáčků s příběhem vyrábí firma i bambusová brčka, která jsou vhodnou náhradou za neekologická plastová brčka.

 

 

 

 

Firma Mobake vznikla na Slovensku na popud udělat svět lepším místem. Cílem značky je, aby se na světe produkovalo méně odpadu. Mezi produkty značky patří brčka a kartáčky z bambusu.