Z důvodu dovolené budou objednávky odbaveny 17.7. Děkujeme za pochopení. Vaše ARYAMA:)

Sada bambusových brček - Mobake (2 ks)

Co by to bylo za párty bez koktejlu z brčkem? Vyzkoušejte bambusové brčka od slovenské značky Mobake a užijte si svůj drink ekologicky a udržitelně.

Vyprodáno
Značka: Mobake
65 Kč
Kategorie: Ekologická brčka

 

BAMBUSOVÉ BRČKA

Brčka můžete nosit vždy při sobě a ve správnou chvíli je vytáhnout z kabelky. Při správné péči vydrží roky. Nemusíte se bát, že s nimi získá tvůj drink jakoukoli pachuť. Při jejich výrobě nebylo použito žádné lepidlo. Na brčku je slovenský nápis "Cucaj s bambusom" a brčko je 100% recyklovatelné. V sadě jsou 2 kusy zabalené v recyklovaném papírovém obalu.

 

MOBAKE

Mobake je slovenská značka založená v roce 2016 Patrikem Jakšem, který už se nemohl dívat na to, kolik ročně vyprodukuje plastového odpadu. Rozhodl se tedy spojit příjemné s užitečným a začal na český a slovenský trh dodávat ekologické a 100% recyklovatelné výrobky pro domácnost a osobní hygienu. Kromě kartáčků s příběhem vyrábí firma i bambusová brčka, která jsou vhodnou náhradou za neekologická plastová brčka.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
17x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Firma Mobake vznikla na Slovensku na popud udělat svět lepším místem. Cílem značky je, aby se na světe produkovalo méně odpadu. Mezi produkty značky patří brčka a kartáčky z bambusu.

 

Zpět do obchodu