Síťovinový sáček - Casa Organica 1ks

Proč nadále používat jednorázové mikrotenové sáčky, když si můžete pořídit tento znovupoužitelný sáček z biobavlny od české značky Tierra Verde. 

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Značka: Casa Organica
90 Kč

 

ZERO WASTE SÁČEK

Sáček o rozměrech 38x30cm se vám hodí jak na nákupy ovoce, zeleniny či pečiva, ale také pro domácí skladování potravin. Díky husté čtvercové síti mohou potraviny v sáčku volně dýchat, a proto také déle vydrží čerstvé. Sáček je vyroben z Bio bavlny a je certifikován Státním zdravotním ústavem a je tedy naprosto bezpečným pro kontakt s potravinami. Doporučujeme sáček prát na 40°C nejlépe s použitím ekologických pracích prostředků. Při první praní se sáček může o něco srazit, ale ne o víc než 5 %. Pokud se na sáčku po čase objeví skvrny, můžete je snadno vyčistit pomocí olivového mýdla na skvrny.

 

Materiál: 100% biobavlna

Rozměry: 38 x 30 cm

síťovaný sáček casa organica

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka Casa Organica je odnoží české firmy Tierra Verda, která produkuje výrobky k ekologické péči o domácnost a zdraví. Heslem společnosti je: "Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu".

Firma je také sympatická tím, že dává práci zdravotně znevýhodněným a pomáhá jim se postavit na vlastní nohy.

V nabídce Casa Organica najdete především výrobky, které vám usnadní nakupování a skladování potravin. Jsou to plátěné pytlíky a tašky, které jsou vyrobené z biobavlny vysoké kvality. Díky nim, tak již při nákupu nebudete potřebovat ani plastovou tašku, ani mikrotenový pytlík.

Bavlna je jako přírodní zdroj plně obnovitelná, a proto nijak nezatěžuje životní prostředí.
Omezte spotřebu plastů se značkou Casa Organica!

 

Zpět do obchodu