Sada brček z českého skla Yoni (3+1)

Plastová brčka už dávno nejsou in. Uvědomili si to i čeští tvůrci z malé firmy Yoni a dali vzniknout designovým brčkům z borosilikátového skla, které můžete používat znovu a znovu a znovu....

Vyprodáno
325 Kč
Kategorie: Ekologická brčka

 

SKLENĚNÁ BRČKA S KARTÁČKEM

Udržitelnost je pro značku Yoni velkým tématem. Brčka jsou odolná a navíc skvěle vypadjí. Díky tomu, že jsou vyrobena ze skla, neobsahují žádné škodlivé látky jako BPA či ftaláty a do vašeho nápoje tak nepřinesou žádnou cizí pachuť. Borosilikátové sklo se využívá v laboratořích i při výrobě potápěčské techniky, protože má skvělé vlastnosti, které jej od normálního skla odlišují. Sklo je lehké a velmi odolné. Brčka odolají pádům z menší výšky i nárazům, ale samozřejmě zcela nerozbitná nejsou.

Nedoporučujeme tedy ponechávat mladší děti při používání brček bez dozoru a také není vhodné do nich kousat. Kvůli vysoké odolnosti skla je možné je mýt i v myčce , ale pozor na to, aby při mytí nedošlo k poškození vlivem kontaktu s nějakým těžším předmětem. V sadě najdete 3 brčka a kartáček na čistění. Za každou prodanou sadu posílá značka Yoni 20 Kč na charitativní projekt Garbage Clinical Insurance, který pomáhá jednak vyčistit pířrodu od odpadků, ale zajišťuje zdravotní pojištění lidem bez domova.

 

 

zero waste brčka

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka Yoni s sebou nese zajímavý příběh dvou mladých lidí - Jazine a Krištofa. Vše začalo na cestách po těch nejkrásnějších místech světa, kdy zjistili, že příroda je nejmocnější učitelka. Péče zuby domorodých obyvatel jim vnukla nápad prorazit na český trh s přírodním kartáčkem z rostliny Salvadory perské. V současnosti nabízí Yoni nejen kartáčky a pomůcky v péči o dentální hygienu, ale také krásná brčka z českého skla a yoni vajíčka pro ženy. Kam se bude značky Yoni vyvíjet dál je ve hvězdách, jisté je pouze to, že všechny další cesty mladých tvůrců budou v souladu s přírodou, vesmírem a nekonečnou silou spojení muže a ženy v tvořivém procesu.

 

Zpět do obchodu