Z důvodu dovolené budou objednávky odbaveny 17.7. Děkujeme za pochopení. Vaše ARYAMA:)

Kořen Mahonie cesmínolisté - Zázrak přírody 90 kapslí Viridian

Výtažek z Mahonie Cesmínolisté je doslova přírodní zázrak. Díky vysokému obsahu látky zvané berberin působí výtažek z rostliny příznivě na řadu příznaků, se kterými můžete zejména v průběhu chřipkové epidemii, bojovat. 

Momentálně nedostupné
Značka: Viridian
539 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

 

MAHONIE CESMÍNOLISTÁ (Oregon grape root)

Berberin posiluje imunitu, brání zánětům, potlačuje horečky a podporuje organismus v boji proti virům, parazitům a jiným nežádoucím organismům. Mahonie cesmínolistá navíc podporuje správnou funkci jater a brání průjmům. Potravinové doplňky značky Viridian jsou zárukou opravdové kvality. Značka Viridian si zakládá na 100% přírodním složení všech preparátů. Tablety jsou vhodné i pro vegany.

Datum expirace: 12/2021

Dávkování: 1 kapsle s jídlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
1x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí.

Čistota produktu

  • Obsahuje 100% bioaktivní složky
  • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí
  • Jsou použity kvalitní kapsle rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, přidané cukry, laktózu, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
  • Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • 5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).

 

Zpět do obchodu