Značka: Viridian

Kořen Mahonie cesmínolisté - Zázrak přírody 90 kapslí Viridian

2 hodnocení
539 Kč
Skladem

Výtažek z Mahonie Cesmínolisté je doslova přírodní zázrak. Díky vysokému obsahu látky zvané berberin působí výtažek z rostliny příznivě na řadu příznaků, se kterými můžete zejména v průběhu chřipkové epidemi, bojovat. 

Můžeme doručit do:
25.9.2020
Kategorie: Doplňky stravy

 

Mahonie cesmínolistá (Oregon grape root)

Berberin posiluje iunitu, brání zánětům, potlačuje horečky a podporuje organismus v boji proti virům, parazitům a jiným nežádoucím organismům. Mahonie cesmínolistá navíc podporuje správnou funkci jater a brání průjmům. Potravinové doplňky značky Viridian jsou zárukou opravdové kvality. Značka Viridian si zakládá na 100% přírodním složení všech preparátů. Tablety jsou vhodné i pro vegany.

 

Dávkování: 1 kapsle s jídlem

 

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí.

 

Čistota produktu

Obsahuje 100% bioaktivní složky

Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí

Jsou použity kvalitní kapsle rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)

Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany

Neobsahuje konzervační prostředky, přidané cukry, laktózu, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky

5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).