Značka: Viridian

Ginko Biloba pro vynikající paměť a soustředění 60 kapslí - Viridian

4 hodnocení
368 Kč
Skladem

Ginkgo Biloba je přírodní zázrak, který tě jednou provždy zbaví studených rukou a nohou. Tabletky z tohoto zázračného stromu má mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. 

Můžeme doručit do:
19.5.2021
Kategorie: Doplňky stravy

 

Ginkgo Biloba

Nejvýznamněji působí Ginkgo Biloba na prokrvení těla a zlepšení zásobení kyslíkem. Při pravidelném užívání se ti zlepší pamět, prokrvení končetin a také dosáhneš snadněji duševní pohody. Muži ocení i to, že Ginkgo Biloba příznivě působí na potenci.
Značka Viridian je špičkou mezi výrobci potravinových doplňků. Všechny obsažené složky jsou čistě přírodního charakteru bez syntetických příměsí. Tablety jsou vhodné i pro vegany.

 

Dávkování: 1 kapsle s jídlem

 

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí.

 

Čistota produktu

Obsahuje 100% bioaktivní složky

Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí

Jsou použity kvalitní kapsle rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)

Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany

Neobsahuje konzervační prostředky, přidané cukry, laktózu, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky

5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).