Ginko Biloba pro vynikající paměť a soustředění 60 kapslí - Viridian

Ginkgo Biloba je přírodní zázrak, který tě jednou provždy zbaví studených rukou a nohou. Tabletky z tohoto zázračného stromu má mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. 

Momentálně nedostupné
Značka: Viridian
390 Kč –28 % 279 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Ginkgo Biloba na paměť viridian veganské doplňky stravy
390 Kč –28 %

 

GINKGO BILOBA

Nejvýznamněji působí Ginkgo Biloba na prokrvení těla a zlepšení zásobení kyslíkem. Při pravidelném užívání se ti zlepší paměť, prokrvení končetin a také dosáhneš snadněji duševní pohody. Muži ocení i to, že Ginkgo Biloba příznivě působí na potenci. Značka Viridian je špičkou mezi výrobci potravinových doplňků. Všechny obsažené složky jsou čistě přírodního charakteru bez syntetických příměsí. Tablety jsou vhodné i pro vegany.

Dávkování: 1 kapsle s jídlem

Expirace: 6/2024

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí.

Čistota produktu

  • Obsahuje 100% bioaktivní složky
  • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí
  • Jsou použity kvalitní kapsle rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  • Neobsahuje konzervační prostředky, přidané cukry, laktózu, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
  • Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  • 5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).

 

Zpět do obchodu