E-SHOP JE V PROVOZU BEZ OMEZENÍ. ZÁSÍLÁME NA ZÁSILKOVNU I K VÁM DOMŮ! :)

Značka: Viridian

Extrakt ze semínek grepfruitu 90 kapslí - Viridian

3 hodnocení
639 Kč
Skladem

Posilni své zdraví pomocí extraktu z grapefruitových semínek! Díky prášku se 100% přírodním složením získá tvé tělo dostatek vitamínů a minerálů. 

Můžeme doručit do:
11.5.2021
Kategorie: Doplňky stravy

Extrakt ze semínek grepfruitu

Prášek z grapefruitových semínek posiluje imunitu a jeho užívání pomáhá v boji proti bakteriálním infekcím. Pomáhá také ke správnému trávení a při ekzémech. Užívání tabletek s výtažkem z grepu je vhodné také pokud vás trápí kvasinkové infekce či plísně.
Značka Viridian patří k předním výrobcům výživových doplňků. U všech výrobků můžete očekávat nejvyšší kvalitu a složení přírodního charakteru bez syntetických přídavků. Výrobky Viridian jsou vhodné i pro vegany.

 

 

Dávkování: 1-3 kapsle denně s jídlem

 

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí.

 

Čistota produktu

Obsahuje 100% bioaktivní složky

Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí

Jsou použity kvalitní kapsle rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)

Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany

Neobsahuje konzervační prostředky, přidané cukry, laktózu, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

Neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky

5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další).