Kód: 519 | Značka: Aryama

Cestovní eko jogamatka 1mm - Nekonečný vesmír

21 hodnocení
1 390 Kč 1 890 Kč Sleva 26 %
Momentálně nedostupné

Podložka na jógu od české značky Aryama z přírodní gumy kaučuku potažená neklouzavým mikrovláknem. Ultra tenké 1mm - vhodná na cestování. Lehoučká jak pírko.

Kategorie: Cestovní jógamatky
Barva: Pestrobarevná

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku potažena mikrovláknem se speciální neklouzavou vrstvou.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu. 

 

Design Nekonečný Vesmír 

 Ponořit se při jógové praxi hlouběji do nás samotných. O to tu jde. S vesmírnou podložkou na jógu se ti to může podařit o něco snadněji. Vesmír je nekonečný stejně jako naše mysl. Pohledem do podložky si zrcadlíme naše vlastní nitro.

Jógová podložka s motivem vesmíru je stylovým doplňkem, který si můžeš vzít do parku i do jógového studia. Vytvoř si pomoci ní své místečko, kde se bude cítit v bezpečí a v čistotě.

Díky tloušťce 1 mm se podložka jednoduše přenáší kamkoliv, kam je potřeba. Snadno ji sroluješ a nebo složíš jako tričko třeba do batůžku.

Lehká jógová podložka z příjemného semišového materiálu se hodí jako přehoz přes jógamatky ve studiích. 

Užij si pocit, že při cvičení stojíš na svém. Kromě hygienického hlediska je také  prokázáno, že na vlastní podložce se lépe uvolníš a zvládneš i obtížnější ásány levou zadní.

 

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 1mm

Váha:  0,5 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

 

 

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a cestovních jógamatek.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.