Přírodní práškový šampon a vlasová kůra Shikakai - Radico (100g)

18 hodnocení
179 Kč
Skladem

Shikakai, tedy doslova "ovoce pro vaše vlasy" vás zbaví svědění pokožky a lupů. Práškový šampon od značky Radico podporuje také růst vlasů. Přesvědčte se sami, jak funguje 100% přírodní produkt.

Můžeme doručit do:
16.6.2021
Kategorie: Přírodní šampóny

Práškový šampon se používá úplně stejně jako klasický šampon, pouze ho v přiměřeném množství smícháte s vodou. Vzniklou pastu nanesete na vlasy, jemně vmasírujete a opláchnete. Pokud by vaše vlasy zasloužily zábal, můžete pastu na vlasech ponechat klidně 60 minut a poté opláchnout.

Šampon je veganský a nese prestižní ocenění Cosmoc Organic.

Upozornění: Pro velmi světlé a blond vlasy doporučujeme vyzkoušet nejprve účinky šamponu na prameni vlasů. Šampon může lehce barvit. Při použití jsou vhodné rukavice.

 

 

Radico

Značka Radico byla založena v roce 1992 v Indii panem Sanjeevem Bhattem, který se po celý život věnuje studiu bylin a jejich vlivem na lidský organismus. Výrobky značky Radico jsou výjimečné v tom, že vycházejí z původních indických a ajurvédských tradic a přinášení do barvení a péče o vlasy nový rozměr. Jejich výrobky mají certifikaci EcoCert Cosmos Organic a neobsahují ani stopu chemie. Jde o naprosto unikátní čistě přírodní směsi pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy.

 

 

Složení

Acacia concinna (prášek ze Shikakai)

 

 

Značka Radico byla založena v roce 1992 v Indii panem Sanjeevem Bhattem, který se po celý život věnuje studiu bylin a jejich vlivem na lidský organismus. Výrobky značky Radico jsou výjimečné v tom, že vycházejí z původních indických a ajurvédských tradic a přinášení do barvení a péče o vlasy nový rozměr. Jejich výrobky mají certifikaci EcoCert Cosmos Organic a neobsahují ani stopu chemie. Jde o naprosto unikátní čistě přírodní směsi pro krásné vlasy a zdravou pokožku hlavy