Sada plátěných sáčků (3ks) - Casa Organica

Plátěný sáček od značky Casa Organica se vám bude hodit vždy, když byste museli použít neekologický plastový sáček. V plátěném sáčku si můžete z obchodu odnést pečivo, ovoce či zeleninu a nebo v něm můžete uskladnit sypaný čaj a bylinky.

Můžeme doručit do:
8.6.2023
Skladem
Značka: Casa Organica
165 Kč

 

PLÁTĚNÉ SÁČKY

Sáček má utahovací šňůru, která pomáhá udržet vše v sáčku čerstvé a za šňůrku ho můžete i pověsit. Rozměry sáčku jsou 30 x 20 cm a je vyroben z přírodní BIO bavlny. Jeho použití pro styk s potravinami je schváleno Státním zdravotním úřadem. Sáček perte na 40° a nepoužívejte aviváž. Pokud jsou na sáčku velmi výrazné skvrny, ošetřete ho před praním olivovým olejem. Plátěný sáček na potraviny může být tím prvním krokem k vašemu novému životu v duchu zero waste.

3 kusy v balení.

 plátěny sáček na ovoce zero waste

 Chcete se dozvědět více o Zero Waste? čtěte zde Jak na Zero Waste.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 9.2.2022
Naprosto super alternativa k plastovým sáčkům.

Značka Casa Organica je odnoží české firmy Tierra Verda, která produkuje výrobky k ekologické péči o domácnost a zdraví. Heslem společnosti je: "Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu".

Firma je také sympatická tím, že dává práci zdravotně znevýhodněným a pomáhá jim se postavit na vlastní nohy.

V nabídce Casa Organica najdete především výrobky, které vám usnadní nakupování a skladování potravin. Jsou to plátěné pytlíky a tašky, které jsou vyrobené z biobavlny vysoké kvality. Díky nim, tak již při nákupu nebudete potřebovat ani plastovou tašku, ani mikrotenový pytlík.

Bavlna je jako přírodní zdroj plně obnovitelná, a proto nijak nezatěžuje životní prostředí.
Omezte spotřebu plastů se značkou Casa Organica!

 

Zpět do obchodu