Tělové mléko Naomi BioCosmetics 150 ml

3 hodnocení
529 Kč
Skladem

Tělové mléko od kosmetické značky Naomi dodá vaši pokožce znovu pružnost a mladiství vzhled. Díky unikátnímu složení budete každým použitím tělového mléka svoji kůži doslova rozmazlovat. 

Můžeme doručit do:
19.5.2021
Kategorie: Tělová mléka

 

Tělové mléko Naomi BioCosmetics

Důležitou součástí tělového mléka jsou kmenové buňky z kostivalu lékařského, které urychlují regeneraci buněk a tvorbu podkožní vrstvy s vyšší produkcí kyseliny hyaluronové. Pleť tedy bude působit odpočinutě a mladistvě. Další téměř zázračnou složkou je extrakt z korejského ženšenu. Ten vám pomůže vyřešit problém s pigmentovými skvrnami a drobnými nedokonalostmi pleti. Díky jeho tonizační vlastnosti získá pleť sjednocenou barvu.

V tělovém mléce najdete mimo jiné i šupinky opravdového zlata. Ty způsobují nejen znatelné rozzáření pleti, ale také zlepšují její zásobení kyslíkem. I to pleti velmi prospívá, zvláště, pokud žijete dlouhodobě ve stresu a nebo velmi rychlým životním tempem. O pár let mladší si po použití tělového mléka od kosmetické značky Naomi budete také připadat díky bambuckému máslu, kokosovému oleji, abyssimiovému a šípkovému oleji. Dopřejte vaši pokožce péči, kterou si zaslouží a rozmazlujte se s luxusním tělovém mlékem Naomi BioCosmetics.

První slovenská kosmetická značka, která se může pyšnit HCS certifikátem, jenž zaručuje, že veškerá kosmetika i její složky nejsou testovány na zvířatech. Neobsahuje žádné živočišné ingredience a veškeré suroviny jsou ekologicky vypěstovány a neobsahují silikony, konzervanty a jiné syntetické látky.