Značka: Faith in Nature

Bio melounový sprchový gel vegan 400ml

16 hodnocení
149 Kč
Skladem

Přírodní sprchový gel s bio výtažkem z vodního melounu. Šťavnatá ovocná vůně potěší vaše smysly. Jemné složení s obsahem vitamínu E a přírodních olejů  regeneruje a pečuje o vaši pokožku. Možno použít i jako pěna do koupele, která navodí příjemnou relaxaci po namáhavém dni.

 

Kosmetika Faith in Nature

 

vyrobena z přírodních ingrediencí (přírodní esenciální oleje a květinové výtažky v BIO kvalitě)

šetrné k životnímu prostředí, recyklovatelné balení

neobsahuje parabeny ani SLS, bez umělých barviv, konzervantů, syntetických vůní

držitelem certifikátu Leaping Bunny (HCS/HHPS), který zaručuje, že žádné ingredience kosmetiky, ani kosmetika samotná není testována na zvířatech

držitelem certifikátu Vegan - neobsahuje žádné živočišné ingredience

 

 

Složení

Voda, Citrullus lanatus (watermelon) seed oil*, Ammonium laureth sulfate*, moská sůl, Polysorbate 20*, Cocamidopropyl betaine*, Citrullus lanatus (watermelon) fruit extract**, Glycerin**, slunečnicový olej*, Tocopherol*, Parfum (Fragrance)*, Sodium benzoate, Glyceryl laurate*, Linaloolº, Potassium sorbate, Citric acid*, Anthocyanins*, Limoneneº, * rostlinné původu** BIO  ºsoučást esenciálních olejů

 

Kosmetika Faith in Nature je vyrobena z přírodních ingrediencí (přírodní esenciální oleje a květinové výtažky v BIO kvalitě). Je šetrné k životnímu prostředí, má recyklovatelné balení. Neobsahuje parabeny ani SLS, bez umělých barviv, konzervantů, syntetických vůní.

Držitelem certifikátu Leaping Bunny (HCS/HHPS), který zaručuje, že žádné ingredience kosmetiky, ani kosmetika samotná není testována na zvířatech.

Držitelem certifikátu Vegan - neobsahuje žádné živočišné ingredience.