Značka: OnlyBio

EKO šampon pro suché a poškozené vlasy OnlyBio - ve skleněné láhvi (250ml)

14 hodnocení
175 Kč
Momentálně nedostupné

Jsou vaše vlasy vlivem povětrnostních podmínek a po použití chemických kosmetických přípravků unavené, suché a bez života? Vsaďte na šampon pro suché a lámavé vlasy od značky OnlyBio. Kromě toho, že se budete moci spolehnout na použití prvotřídních biosurovin, můžeme vám zaručit, že si vaše vlasy v péči přírodních surovin odpočinou a příjemně zregenerují.

Kategorie: Šampóny

Šampon je vyroben speciální metodou biorafinace surfaktinu z řepky, kterou jako první na světe používá biotechnologická laboratoř Laboratorium Naturella. Kromě řepky se o vaše poničené vlasy postarají i sezamový olej a glycerin.

Vaše vlasy budou opět hebké a plné života a vy budete mít dobrý pocit z použití přípravku, který je z více než 99 % opravdu čistě přírodní. Kromě certifikátu EcoCert je výrobek také veganský a není balený v plastu, ale ve skle.

 

 

OnlyBio

Značka OnlyBio je odnoží polské firmy Laboratorium Naturella. V jejich biotechnologické laboratoři se rodí čistě přírodní kosmetika, která vzniká pod rukama odborníků, kteří získali zkušenosti v laboratořích známých značek po celém světě.

Všechny produkty této značky se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan Society. Je kladen velký důraz na použití lokálních surovin, které se pěstují v Polsku. Velkým plusem značky OnlyBio rozhodně je, že výrobky mají skleněné obaly, které se mohou opětovně použít.

 

 

Složení

Voda, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Surfactine, sezamový olej, Glyceryl Oleate, přírodní vůně, kyselina citronová, chlorid sodný neboli sůl, sorban draselný, benzoát sodný, Limonene, Citral

 

 

 

Značka OnlyBio je odnoží polské firmy Laboratorium Naturella. V jejich biotechnologické laboratoři se rodí čistě přírodní kosmetika, která vzniká pod rukama odborníků, kteří získali zkušenosti v laboratořích známých značek po celém světě.

Všechny produkty této značky se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan Society.

Je kladen velký důraz na použití lokálních surovin, které se pěstují v Polsku. Velkým plusem značky OnlyBio je, že výrobky mají skleněné obaly, které se mohou opětovně použít.