Kód: 84 | Značka: Faith in Nature

Bio kokosový šampon Faith in Nature vegan 250ml

14 hodnocení
129 Kč
Momentálně nedostupné

Vyživující šampón obsahující BIO kokosový olej. Příjemná kokosová vůně. Vhodný pro normální až suché vlasy se sklonem k třepení. Vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Dodává příjemný lesk.

Kategorie: Šampóny

Kosmetika Faith in Nature

 

vyrobena z přírodních ingrediencí (přírodní esenciální oleje a květinové výtažky v BIO kvalitě)

šetrné k životnímu prostředí, recyklovatelné balení

neobsahuje parabeny ani SLS, bez umělých barviv, konzervantů, syntetických vůní

držitelem certifikátu Leaping Bunny (HCS/HHPS), který zaručuje, že žádné ingredience kosmetiky, ani kosmetika samotná není testována na zvířatech

držitelem ceritifikátu Vegan - neobsahuje žádné živočišné ingredience

 

 

Složení:

Aqua, Cocamidopropyl betaine (derivováno z rostlin), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Ammonium laureth sulfate (derivováno z rostlin), mořská sůl, rostlinný glycerin, Tocopherol (rostlinného původu), slunečnicový olej, Citric acid,přírodní vůně, Glyceryl laurate (derivováno z rostlin), Steareth-4 (rostlinného původu), Polysorbate 20 (derivováno z rostlin),  Glycol distearate (rostlinného původu), Sodium benzoate (potravinářský stabilizátor kvality), Potassium sorbate, Benzyl alcohol

Kosmetika Faith in Nature je vyrobena z přírodních ingrediencí (přírodní esenciální oleje a květinové výtažky v BIO kvalitě). Je šetrné k životnímu prostředí, má recyklovatelné balení. Neobsahuje parabeny ani SLS, bez umělých barviv, konzervantů, syntetických vůní.

Držitelem certifikátu Leaping Bunny (HCS/HHPS), který zaručuje, že žádné ingredience kosmetiky, ani kosmetika samotná není testována na zvířatech.

Držitelem ceritifikátu Vegan - neobsahuje žádné živočišné ingredience.