Kód: 378 | Značka: OnlyBio

Přírodní pečující sprchový gel a šampon pro muže OnlyBio (250ml)

12 hodnocení
175 Kč
Skladem

Muži jistě ocení praktickou kombinaci pečujícího sprchového gelu a šamponu v jednom balení. Výrobek od značky Only Bio je vyroben z lokálních surovin unikátní metodou biorafinace surfaktinu z řepky.

Kromě řepkového oleje se o jemnost pokožky a hebkost vlasů postarají sezamový olej a glycerin. Vlasy důkladně očistí a zregeneruje pokožku hlavy. Výrobce produktu, biotechnologická laboratoř Laboratorium Naturella, garantuje, že všechny její produkty obsahují minimálně 99 % přírodních složek. Zbytek tvoří nezávadné konzervanty jako např. kyselina citronová.

Naprosto se tedy můžete spolehnout na to, že péče o vaše vlasy a pokožku nezatěžuje životní prostředí.
Gel a šampon v jednom jsou oceněny certifikátem EcoCert, který zaručuje nejvyšší kvalitu a výrobu v souladu s přírodou.

Výrobek je zcela veganský a je balen ve skle.

 

 

OnlyBio

Značka OnlyBio je odnoží polské firmy Laboratorium Naturella. V jejich biotechnologické laboratoři se rodí čistě přírodní kosmetika, která vzniká pod rukama odborníků, kteří získali zkušenosti v laboratořích známých značek po celém světě. Všechny produkty této značky se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan Society. Je kladen velký důraz na použití lokálních surovin, které se pěstují v Polsku.
Velkým plusem značky OnlyBio rozhodně je, že výrobky mají skleněné obaly, které se mohou opětovně použít.

 

 

Složení

Voda, Coco-Glucoside, Sezamový olej, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, chlorid sodný neboli sůl, Sodium Surfactine, přírodní vůně, kyselina citronová, sorban draselný, benzoát sodný, Limonene, Linalool

 

 

 

Značka OnlyBio je odnoží polské firmy Laboratorium Naturella. V jejich biotechnologické laboratoři se rodí čistě přírodní kosmetika, která vzniká pod rukama odborníků, kteří získali zkušenosti v laboratořích známých značek po celém světě.

Všechny produkty této značky se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan Society.

Je kladen velký důraz na použití lokálních surovin, které se pěstují v Polsku. Velkým plusem značky OnlyBio je, že výrobky mají skleněné obaly, které se mohou opětovně použít.