Balm Balm - pleťová maska s ibiškem 90g

14 hodnocení
349 Kč 449 Kč Sleva 22 %
Skladem

Pleťová maska s ibiškem a éterickým olejem z pelargonie od britské značky Balm Balm. Čistí a regeneruje unavenou pleť. Maska je v prášku a připravíte jí k použití jednoduše přidáním vody. Obsahuje pouze organicky vypěstované přírodní složky.

Můžeme doručit do:
16.6.2021
Kategorie: Přírodní pleťové masky

Balm Balm

100% organická kosmetika pro péči o pokožku zaměřující se na výrobu nejčistších balzámů na obličej a rty, pleťových sér a olejů a aromaterapeutických směsí. Tato značka se pyšní titulem pro nejlepší organický produkt o péči o tělo udělovanou organizací Soil Association. Je držitelem certifikátu Leaping Bunny, jež zaručuje netestování na zvířatech.

Datum expirace: 10/2021

 

Použití

Prášek smíchejte s trochou vody a vytvořte pastu. Aplikujte rovnoměrně na obličej. Nechte působit cca 10min dokud maska neuschne. Před umytím si navlhčete ruce a masku jemně vmasírujte do pokožky, následně smyjte vodou.

 

Složení 

Hnědá rýže, Ibišek, Pelargonie

100% organická kosmetika pro péči o pokožku zaměřující se na výrobu nejčistších balzámů na obličej a rty, pleťových sér, olejů a aromaterapeutických směsí. Tato značka se pyšní titulem pro nejlepší organický produkt o péči o tělo udělovanou organizací Soil Association. Je držitelem certifikátu Leaping Bunny, jež zaručuje netestování na zvířatech.