E-SHOP JE V PROVOZU BEZ OMEZENÍ. ZÁSÍLÁME NA ZÁSILKOVNU I K VÁM DOMŮ! :)

Kvitok - Čistící olej pro problematickou pokožku (50ml)

1 hodnocení
275 Kč
Momentálně nedostupné

Čisticí olej Čistá pleť pro problematickou pokožku od slovenské značky přírodní kosmetiky Kvitok je pravým požehnáním pro problematickou pleť. 

 

Čistící olej pro problematickou pokožku Kvitok

Pokud vás trápí akné, tmavé skvrny, ucpané póry a zánětlivá ložiska na obličeji, je nutné používat kvalitní přírodní produkty na dokonalé vyčištění. Protože pouze skrz vyčistěnou pleť mohou do kůže proniknout léčivé látky, které jí pomohou uzdravit. Čisticí olej nezanechává na pleti mastný film. Při kontaktu s vodou vytvoří jemnou mléčnou emulzi, která jde lehce smýt. Pleť po použití bude krásně vláčná a zbavená všech nečistot. Emulzi z oleje pomáhají vytvořit rostlinné emulgátory z olivového a slunečnicového oleje.

Hlavní surovinou, ze které je čisticí olej vyrobený je BIO nerafinovaný konopný olej, který má hydratační, regenerační a revitalizační schopnosti. Dalšími oleji, které pleť jemně vyživí jsou olej z lískových oříšků a mandlový olej, který je svým složením nejbližší ochrannému filmu lidské pokožky. Ricinový olej šetrně ošetřuje suchou pokožku a zároveň podporuje růst vlasů a řas. První známky stárnutí spolehlivě zastaví vitamín E a díky éterickým esenciálním olejům z čajovníku, máty a citronové trávy má čisticí olej antibakteriální účinky a zároveň velmi příjemně voní.

 

 

Složení

Konopný olej, Olej z lískových oříšků, Mandlový olej, Rostlinný emulgátor z olivového a slunečnicového oleje, Ricinový olej), Esenciální olej čajovník, Esenciální olej Lemongrass, Esenciální olej máta, Vitamin E, *Citral, *Geraniol, *Linalool, *Limonene. *z přírodních éterických olejů

 

Navia/Kvitok je slovenská značka přírodní ručně vyráběné kosmetiky. Na počátku zrodu značky stálo zklamání a znechucení z tradičních kosmetickým přípravků a z přístupu firem, které kosmetiku vyrábějí. Pak už to byl pro majitelku Martinu Dudovou jen krok k tomu začít vyrábět kosmetiku po svém - s láskou a citem pro přírodu. Tak vznikla Navia - síla přírody.

U výrobků značky Navia si můžete být jisti 100% přírodním původem všech použitých surovin. Kombinací v jednotlivých prvotřídních surovin dosahují přípravky vysoké účinnosti a z velké části jsou vhodné i pro velmi citlivou a oslabenou pleť.

Většinu krémů či jiných pečujících přípravků mohou používat i osoby s atopickým ekzémem i lupénkou. Všechny receptury jsou diskutovny s odborníky z oboru dermatologie a nemusíte se tedy bát žádných nežádoucích účinků.

Značka Navia také nepoužívá suroviny testované na zvířatech. Výrobky značky Navia u nás na e-shopu jsou čistě veganské.