42 hodnocení

Korková jógamatka Jelen - eko podložka na jógu

Korkomatka z čistě přírodních materiálů od české značky Aryama se hodí na všechny druhy cvičení.

Vyprodáno
Značka: Aryama
1 890 Kč
Kategorie: Korkové jógamatky
Barva: Korková

 

ARYAMA JÓGAMATKA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Podložka je neklouzavá a vysoce absorpční. Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

 korková podložka na jógu aryama, ekologická a neklouzavá 1 

 

DESIGN JELEN

Skrývá se v tobě tak trochu lesní víla anebo ukrýváš indiánskou nespoutanou duši? S jelenem na korkomatce najdeš při lekcích jógy oporu v přírodě a lesní moudrosti. Jelen je majestátní vládce lesa a nyní může být i váš pomocník při cvičení nebo jógové praxi. Mohutné paroží, které značí moudrost věků, nese základní mandalu znázorňující květ života. Při cvičení vám dodá sílu, jistotu a rovnováhu. Pod nohama budete cítit spojení se zemí, s životem a především sami se sebou.

 

 

Plus jako dárek ke každé jógamatce popruh na nošení.  

Při koupi 2 jógamatek doprava ZDARMA.

 

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 3mm

Váha:  1,8 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

Více o korkomatkách zde.

Článek: Moje první korkomatka zde.

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a kaučukových jógamatek a doplňků na jógu.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.

Kaučukové jógamatky Aryama - podložky na jógu z přírodní gumy kaučuku potažené neklouzavým mikrovláknem. Tloušťka 3mm zaručí pohodlný povrch při cvičení.

 

Specifika Aryama podložek na jógu:

  • Kvalitní neklouzavý povrch, který zaručí stabilitu při cvičení. 
  • Povrchová úprava redukující pachy.
  • Vysoce antibakteriální, neudržuje vlhkost, proto není náchylná k plísním a bakteriím.
  • Snadné čištění.
  • Prémiový eco-friendly materiál.
  • Neobsahuje toxické látky jako je PVC (plasty), silikon, lepidla a ftaláty 
  • Ekologicky šetrné, dá se recyklovat nebo kompostovat. Korek pochází z obnovitelných zdrojů, při jehož zpracování dochází k nízké zátěži životního prostředí.
  • Velký výběr originálních designů.

 

Sortiment značky Aryama  zahrnují i korkové bločky a jóga kruhy (yoga wheels), které slouží jako výborní pomocníci při vaši jógové praxi.