Gua Sha Růženín

Gua Sha je opravdovým požehnáním, a to jak pro jemnou pleť v obličeji, tak i po pokožku na zbytku těla.

Vyprodáno
449 Kč –24 % 339 Kč
Gua sha růženin
449 Kč –24 %

 

MASÁŽNÍ DESTIČKA GUA SHA

Hladký a tvarovaný přírodní kámen je pomůckou, kterou používali již čínské císařovny. Dobře totiž věděli, jak je pro lidské tělo masáž prospěšná. Jemné promasírování ztuhlých svalů pomůže zjemnit rysy v obličeji a díky zvýšení průtoku krve se vám do tváře rázem vrátí zdravější barva. Pravidelné masírování ráno a večer pomáhá s tvorbou kolagenu a pleť je napnutější a rozzářenější

Masírování obličeje pomocí gua sha nebo face rolleru můžete využít i pro aplikaci pečujícího oleje, denního či nočního krému. Aplikace pomocí masážních pomůcek umožní krému proniknout hlouběji do pokožky a důkladně ji vyživit zevnitř.

Tvar gua sha se snadno přizpůsobí všem vašim záhybům, a proto jej můžete využít nejen pro masáž obličeje, krku a dekoltu, ale příjemná bude i antistresová masáž chodidel, ztuhlých ramen či zad.

Po každé masáži nezapomeňte gua sha opláchnout vlažnou vodou. Nepoužívejte žádné agresivní čistící přípravky, ani dezinfekci, kámen by se tím mohl znehodnotit. Gua sha by se neměl ponořovat do horké vody či vyvařovat a důležité je chránit ho před pádem z výšky. V obou případech hrozí prasknutí kamene.

gua sha masážní destička

Příznivě na lidské tělo působí nejen mechanické působení gua sha, ale také materiál, ze kterého je masážní pomůcka vyrobená. Drahé kameny jsou po staletí velmi cennou surovinou a lidé jim od počátku věků přisuzovali mnohdy až zázračné vlastnosti.

Růženín je považovaný za kámen lásky. Probouzí lásku nejen k ostatním tvorům, ale i tu, kterou můžete cítit sami k sobě. Kámen také harmonizuje čtvrtou srdeční čakru a zklidňuje naše emoce. Nejvíce se růženín hodí pro osoby narozené ve znamení býka či váhy, ale pokud vás k němu táhne vaše intuice, nemůžete výběrem gua sha z růženínu udělat chybu.

Vzácný kámen pochází z Brazílie a pro gu sha byl vybroušený do hladké tvarované destičky s rozměrem 8x5 cm.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu