Gua Sha Avanturín

Velmi účinnou masážní pomůckou, která vám pomůže cítit se i vypadat lépe.

Vyprodáno
379 Kč –27 % 275 Kč
Gua sha avanturín
379 Kč –27 %

 

MASÁŽNÍ DESTIČKA GUA SHA

I když to na první pohled nemusí být zcela zřejmé, je gua sha velmi účinnou masážní pomůckou, která vám pomůže cítit se i vypadat lépe. Po staletí prověřený tvar hladké broušené destičky z avanturínu navrací zdraví a vitalitu, a to díky jemné masáži a stimulaci průtoku životně důležitých tekutin - krve a lymfy.

Jemně broušený tvar gua sha se přizpůsobí všem vašim křivkám. Masírovat můžete nejen jemnou pleť na obličeji, krku a dekoltu, ale třeba i chodidla, rameny, záda či problémové partie. Na rozdíl od klasické ruční masáže se při masáži pomocí gua sha kombinuje navíc příjemný chladivý efekt a vlastnosti, které jsou přisuzovány drahému kameni, ze kterého je gua sha vyrobená. V tomto případě se jedná o kvalitní avanturín z Brazílie.

Pokud se rozhodnete používat gua sha pro ošetření obličeje, postačí vám jen pár minut ráno a večer. Pomocí gua sha nebo face rolleru můžete do pleti efektivně vmasírovat oblíbený krém či pečující olej, které se díky zlepšení prokrvení dostanou do hlubších vrstev pokožky. Pleť bude po ošetření gua sha vypadat mladistvě, prozářeněji a jasněji. Jemná masáž má pozitivní vliv na uvolnění mimických svalů a vyhlazení jemných vrásek v linii kolem rtů či očí.

masážní destička gua sha

Zejména po ránu oceníte masáž obličeje, pokud vás trápí nevzhledné otoky a kruhy pod očima. Pro ještě větší osvěžení doporučujeme nechat gua sha na pár minut v lednici či v mrazáku. Chlad má na jemnou pokožku obličeje velmi pozitivní vliv a vy díky tomu začnete své ráno svěží a dokonale probuzená.

Avanturín, ze kterého je gua sha vyrobená pochází z Brazílie a přezdívá se mu kámen štěstí.pozitivní vliv na lidskou mysl, kterou zklidňuje a povzbuzuje ke kreativitě a novým myšlenkám. Avanturín údajně povzbuzuje intelekt a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Při masáži obličeje jej můžete ocenit také pokud vás často trápí bolesti hlavy či migrény. Tvrdí se totiž, že avanturin má zázračné účinky právě při tišení migrenózních bolestí.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu