Gua Sha Ametyst

Gua Sha je pomůcka, díky které můžete vypadat o pár let mladší.

Momentálně nedostupné
449 Kč –16 % 379 Kč
gua sha ametyst
449 Kč –16 %

 

MASÁŽNÍ DESTIČKA GUA SHA

Gua Sha je pomůcka, díky které můžete vypadat o pár let mladší. Jde o hladce broušený ametyst, který se používá jako masážní pomůcka k péči o pleť obličeje i celého těla. Údajně pochází tato pomůcka z Číny, kde pomáhala ke kráse tamějším císařovnám.  U nás jí známe zatím jen pár let, ale i přesto si ji už stihlo oblíbit velké množství žen, které si přejí vypadat krásně a mladistvě jak nejdéle to půjde.

Díky svému tradičnímu tvaru se gua sha snadno přizpůsobí všem zákoutím a záhybům vašeho těla. Pomůcku na masáž oceníte nejen jako pomůcku pro jemnou masáž obličeje, ale i jako osobního maséra pro vaše unavená chodidla, dlaně či ztuhlá ramena.

Pro perfektní výsledky se doporučuje používat gua sha pár minut ráno i večer při pravidelné péči o pleť. Gua sha i face roller z ametystu jsou perfektní pro rovnoměrné roztírání pleťových krémů a olejů. Díky masáží s gua sha dojde k prokrvení pleti a rozproudění lymfy. Z obličeje se tak odplavují toxiny, splaskávají otoky a obličej získává zdravější barvu.

masážní válečky

Pro okamžité osvěžení unavené pleti můžete uložit face roller na krátkou chvíli do lednice či do mrazáku. Chlad pleti prospívá a bude hned působit vypjatějším a jasnějším dojmem. Po každém ošetření nezapomeňte gua sha omýt vlažnou vodou a důkladně osušit.

Gua Sha je vyrobená z ametystu, který pochází z Brazílie. Ametystu se připisuje vlastnost tišení strachů a obav. Jde o kámen, který uklidňuje a ochraňuje. Údajně se na ametyst lze spolehnout, pokud vás trápí bolesti hlavy a napětí v těle. Ametyst podobně jako avanturín přináší do života rovnováhu a uzdravuje jak na fyzické, tak psychické úrovni.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu