Face Roller Růženín

Masážní váleček face roller je nezastupitelnou pomůckou v pravidelné péči o pleť obličeje, krku a dekoltu.

Varianta
Můžeme doručit do:
8.6.2023 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
999 Kč 1 290 Kč od 999 Kč –38 % –30 % až –38 % 619 Kč 899 Kč od 619 Kč
Face Roller růženín
999 Kč 1 290 Kč od 999 Kč –38 % –30 % až –38 %

 

MASÁŽNÍ VÁLEČEK NA OBLIČEJ - FACE ROLLER

Díky jemné masáži obličejových svalů pomáhá face roller uvolnit ztuhlé rysy a povzbuzuje proudění lymfy i krve, čímž se odplavují toxiny a obličej získává zdravou barvu a mladistvý vzhled. Pozitivní účinek válečku umocňuje i ušlechtilý růženín, ze kterého je vyrobený.

I pár minut masírování denně postačí k tomu, aby váš obličej působil uvolněně, mladistvě a rozjasněně. Doporučujeme masážní váleček používat pravidelně ráno i večer. Pro ranní péči zkuste vložit váleček na pár minut do lednice či do mrazáku. Dotek studeného kamene vás nejen dokonale probudí, ale zároveň vám pomůže zatočit s nevzhlednými otoky a s kruhy pod očima. Před nalíčením můžete pomocí válečku do pleti vmasírovat denní krém.

Pro večerní péči je vhodné použít roller na odlíčenou a vyčištěnou pleť a jemně pomocí válečku vmasírovat pečující olej či noční krém. Důkladné prokrvení obličeje zajistí, že je krém dostane více do hloubky a rovnoměrně se na obličeji rozprostře. Pomocí rolleru můžete i lehce přejíždět po textilní pleťové masce. Zvýrazníte tak její účinek.

masážní váleček

Roller měří 14 cm. Větší váleček na jednom konci rolleru je určený pro masáž větších ploch jako jsou tváře, čelo či krk, menším válečkem zase pohodlně namasírujete okolí očí, nos a bradu.  Po každém použití je nutné váleček důkladně omýt vlažnou vodou. Nikdy jen nenamáčejte do horké vody, ani nevyvařujte, kámen by mohl prasknout. K čištění také nepoužívejte agresivní čisticí prostředky, ani dezinfekci na alkoholové bázi.

Face roller je vyrobený z růženínu, kterému se přisuzuje silný vliv na čtvrtou srdeční čakru. Kámen probouzí něžnost, sebelásku a také vyrovnává emoce. Harmonizuje rytmus srdce a zvyšuje jemné vibrace, díky kterým jsme schopni si všimnout i drobností, které nám dříve unikaly. Růženín je vhodným kamenem pro osoby narozené ve znamení  býka či vah. Růženín, ze kterého je vyrobený face roller pochází z Brazílie.

 

Prodej samostatně nebo jako Set - Face roller + Gua Sha.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu