Face Roller Avanturín

Masážní váleček face roller je nezastupitelnou pomůckou v pravidelné péči o pleť obličeje, krku a dekoltu.

Varianta
Můžeme doručit do:
8.6.2023 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
799 Kč 1 119 Kč od 799 Kč –31 % –20 % až –31 % 549 Kč 899 Kč od 549 Kč
Face Roller avanturín
799 Kč 1 119 Kč od 799 Kč –31 % –20 % až –31 %

 

MASÁŽNÍ VÁLEČEK NA OBLIČEJ - FACE ROLLER

Víte, jaký pomocník by vám v péči o pleť v žádném případě neměl chybět? Malý ale mimořádně účinný face roller z avanturínu je pomůckou, která se v poslední době dostává na výsluní. Po staletí prověřený masážní váleček z drahého kamene totiž dokáže hotové zázraky. 

Pokud vás trápí počínající jemné vrásky, otoky v obličeji či nezdravá barva pleti, pak je face roller určený přímo pro vás. Každý den postačí několikaminutová ranní a večerní masáž a výsledky na sobě uvidíte velmi záhy. Malý i velký váleček jemně masírují pokožku a tím stimulují průtok krve i lymfy. Díky tomu je pleť projasněná, rozzářená a vypadá zdravěji. Malý váleček se hodí pro masáž očních víček, nosu či oblasti pod očima, větší váleček je perfektní pro masáž čela, tváří , krku a dekoltu.

Mechanickou masáží face rollerem také můžete podpořit přirozený proces hojení jizviček či projevů akné. Masáží roller se využívá i pro aplikaci pečujících olejů a denních či nočních krémů. Díky většímu prokrvení pokožky se účinné látky lépe vstřebávají a vyživí efektivně i hlubší vrstvy pokožky.

masážní válečky

Pokud vás po ránu trápí oteklý obličej a nevzhledné kruhy pod očima, postačí, když obličej promasírujete rollerem, který jste předtím dali na pár minut do lednice či do mrazáku. Efekt chladu vás probudí a příjemně osvěží

Roller používejte vždy jen na důkladně očištěnou pleť a po použití jej omyjte vlažnou vodou. Nikdy jej nečistěte dezinfekčními prostředky, ani jej nevyvařujte. Mohlo by dojít z znehodnocení kamene. Roller měří 14 cm a avanturín, ze kterého byl vyroben pochází z Brazílie.

Avanturín je známý jako kámen štěstí. Pomáhá navozovat pocit klidu a umocňuje příjemné uvolnění a relaxaci. Je spojován se čtvrtou srdeční čakrou a elementem vzduchu. Avanturín umí vyrovnávat mužskou a ženskou energii a povzbuzovat kreativitu a inteligenci. Kameni se také přisuzuje schopnost pomoci od migrény. Nejlépe se avanturín hodí pro osoby narozené ve znamení  býka, raka či střelce, ale při výběru face rolleru se můžete nechat vést i vaší intuicí a zvolit si právě ten, který vás osloví nejvíce.

 

Prodej samostatně nebo jako Set - Face roller + Gua Sha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu