Face Roller Ametyst

Pro to, aby vaše pleť vypadala zdravěji a mladistvě, nepotřebujete nic víc, než kvalitní kosmetiku a face roller.

Varianta
Můžeme doručit do:
8.6.2023 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
899 Kč 1 350 Kč od 899 Kč –27 % –26 % až –27 % 659 Kč 995 Kč od 659 Kč
face roller ametyst
899 Kč 1 350 Kč od 899 Kč –27 % –26 % až –27 %

 

MASÁŽNÍ VÁLEČEK NA OBLIČEJ - FACE ROLLER

Díky jemné povzbuzující masáži rozproudíte krev i lymfu a váš obličej získá nejen zdravější barvu, ale bude také působit příjemně odpočatě a rozzářeně. Masáž obličeje stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, který vyplňuje drobné vrásky. Aplikace krému či oleje pomocí face rolleru je také zárukou toho, že se účinné látky z krému dostanou do hlubších vrstev pokožky a mohou tak lépe zafungovat.

Menší váleček je určený primárně k masáži menších ploch jako jsou například oční víčka, oblast pod očima či nos, s větším válečkem můžete masírovat tváře, čelo i krk a dekolt. Po každém použití je nutné váleček omýt vlažnou vodou, abyste si na pleť nenanášeli nečistoty. Přírodní drahé kameny jsou ale poměrně choulostivé, proto k ošetření face rolleru nikdy nepoužívejte chemické přípravky, ani jen nevyvařujte v horké vodě.

Po ránu může být váš obličej nateklý a mohou ho “zdobit” i nevábně vyhlížející kruhy pod očima. Právě těchto nepříjemných záležitostí se za pomocí face rolleru z ametystu můžete hravě zbavit. Pro lepší výsledek doporučujeme ponechat pár minut v lednici či v mrazáku. Chlad dodá pleti po ránu tu správnou barvu!

Ametyst, ze kterého je face roller vyrobený pochází z Brazílie. Tomuto kameni jsou připisovány vlastnosti, které mohou mít pozitivní vliv na tělesné i psychické zdraví. Kámen tiší vztek, starosti i obavy. Údajně pomáhá i proti bolestem hlavy a pomáhá při relaxaci. Stejně jako face roller z avanturínu, měl by vám i face roller z ametystu pomoci se soustředěním a vyrovnáním energií v těle.

 

Prodej samostatně nebo jako Set - Face roller + Gua Sha.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu