Marakujová řasenka Black Tea - 100% Pure

Marakuje je dobrá nejen pro vaše chuťové pohárky, ale také pro vaše řasy. Nevěříte? Pak doporučujeme vyzkoušet Marakujovou řasenku Black Tea s marakujovým olejem. 

Momentálně nedostupné
755 Kč

 

MARAKUJOVÁ ŘASENKA BLACK TEA - 100% PURE

Tato ovocem pigmentovaná řasenka vás překvapí nejen svým přírodním složením, ale také tím, jak dlouho na vašich řasách vydrží. Díky přírodním výtažkům z marakuji, zeleného a černého čaje budou řasy nejen černé jako půlnoční obloha, ale také hydratované a krásně lesklé. Plný kartáček s tenkou špičkou navíc řasám dodá perfektní tvar. Zamilujte se do přírodní dekorativní kosmetiky od značky 100 % Pure s Marakujovou řasenkou Black Tea!

 

Složení

Extrakt z listu zeleného čaje, vitamín E, pro-vitamín B5, candelilla vosk, šťáva z BIO listu aloe vera, marakujový olej, rýžový vosk, kyselina stearová z kokosu, kakaový prášek, extrakty z kávy Arabica,  prášek z mořských řas, kakaové máslo, rýžový prášek, listu oregána, květu a listu tymiánu, listu rozmarýnu, květu, listu a stonku levandule, vodilky kanadské, semínek marakuji, květu zimolezu kozího listu a květu zimolezu japonského, rostlinný glycerin, může obsahovat oxid železa.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Jeden sourozenecký pár z Jižní Korei a student informatiky z Berkeley se ve správný čas sešli na správném místě a vznikla značka přírodní kosmetiky 100 % Pure. To, že to zakladatelé s pouze přírodním složením myslí opravdu vážně, lze vyčíst už z názvu značky. 100 % Pure totiž znamená 100 % čistý, a to zde opravdu platí. Výrobky od značky 100 % Pure jsou vyrobeny pouze z ingrediencí, které pocházejí z přírody. Jediné chemické procesy, které jsou tolerované jsou ty, kterými by složky mohly projít i ve volné přírodě (destilace, fermentace či lisování za studena). Při používání jejich produktů máte jistotu, že vše, co dáváte svému tělu pochází z přírody. 

Většinu surovin pro výrobu přírodní kosmetiky si výrobci pěstují na vlastním pozemku, kde hospodaří s maximálním ohledem na ekologii a udržitelnost. Ostatně touha po udržitelnosti se odráží v jejich celkovém přístupu. Všechna balení produktů jsou vyrobena z recyklovaných nebo recyklovatelných obalů. Pro potisk používají pouze netoxický či sójový inkoust. V kancelářích a v laboratořích využívají jako elektrický zdroj pouze slunce. Receptury pro výrobu kosmetiky jsou inovativní, BIO, veganské a maximálně šetrné nejen k přírodě, ale i ke koncovým uživatelům. Na svém kontě má značka 100 % Pure i několik patentů.

O inovativním a neotřelém způsobu výroby produktů svědčí i to, že dekorativní kosmetika 100 % Pure využívá pigmentace pouze z ovoce, zeleniny či z čaje. Tento naprosto unikátní přístup umožňuje používání kosmetiky 100 % Pure i u osob s velmi citlivou pokožkou. Všechny výrobky také nesou certifikát Cruelty Free, který dokazuje, že žádná ze složek výrobku nebyla testována na zvířatech. Vyzkoušejte na vlastní kůži 100 % čistou a přírodní kosmetiku od značky 100 % Pure!

 

 

Zpět do obchodu