Kód: 528 | Značka: Aryama

Cestovní eko jogamatka 1mm - Flowers

11 hodnocení
1 290 Kč 1 890 Kč Sleva 32 %
Momentálně nedostupné

Podložka na jógu z přírodní gumy kaučuku potažená neklouzavým mikrovláknem. Ultra tenké 1mm - vhodné na cestování.

Kategorie: Cestovní jógamatky
Barva: Pestrobarevná

 

ARYAMA

 

Značková podložka Aryama je vyrobena z přírodního kaučuku potažena mikrovláknem se speciální neklouzavou vrstvou.

Bez silikonů, lepidel, ftalátů a PVC. Čistě ekologický materiál podléhající přírodnímu rozkladu.

 

 

Design Flowers

Duši každého jogína musí potěšit jógamatka s přírodním motivem v modro-růžovém provedení. Pociť propojení s přírodou ve svěží barevné kombinaci, která  povzbudí ke cvičení i ty největší lenochy. Díky stromům a květinám se jógamatka skvěle hodí ke cvičení v přírodě, ale užiješ si jí i doma a nebo ve studiu. Lehká jógová podložka z příjemného semišového materiálu se hodí jako přehoz přes jógamatky ve studiích. 

Užij si pocit, že při cvičení stojíš na svém. Kromě hygienického hlediska je také  prokázáno, že na vlastní podložce se lépe uvolníš a zvládneš i obtížnější ásány levou zadní. Moderní a stylová jógamatka má speciální neklouzavou vrstvu, takže tě podrží i v těch nejobtížnějších pozicích. Díky tloušce pouhý 1mm ji snadno kamkoli přeneseš a složíš si i jako běžné oblečení.

 

 

Rozměry: 180cm x 61cm x 1mm

Váha:  0,5 kg

Certifikace: IS0 9001, ROHS testy a SGS.

 

 

 

 

 

 

Česká značka podložek na jógu - specializující se na výrobu korkových a cestovních jógamatek.

 

Korkové jógamatky Aryama - Korkomatky na jógu a jiná cvičení vyrobené z přírodního kaučuku a ze stromu korkovníku dováženého z Portugalska. Příjemný korkový povrch s nápaditým designem potisknutý barvami na bázi vody. Čistě přírodní materiál zaručí příjemný prožitek při cvičení i relaxaci. 

 

Cestovní jógamatky Aryama - ultra tenké jógamatky s tloušťkou 1mm, které využiješ jako přehoz přes jógamatky ve studiích. Vyrobené z čistě přírodních materiálu kaučuku, potažené neklouzavým mikrovláknem. Jsou lehoučké jak pírko - vhodné na cestování.